Zamówienia złożone w sklepie internetowym wannypremium.pl mogą być realizowane na 3 sposoby:

  • odbiór osobisty w magazynie (premiowany 5% upustem),
  • przewóz samochodami firmowymi (w promieniu 20 km od magazynu),
  • przesyłka kurierska.

Lokalizacja magazynu: ul. Bruzdowa 56, 02-991 Warszawa

Koszty wysyłki jest pokrywany przez Klienta. Wysokość opłaty zależy od sposobu dostawy, a także rodzaju i ilości zamawianych produktów. W przypadku płatności w postaci przedpłaty (płatności elektroniczne, przelew zwykły) wysyłka jest realizowana na nasz koszt.

Produkty zamówione w sklepie wannypremium.pl wysyłamy na terytorium Polski. W celu podniesienia komfortu Klienta w dniu nadania przesyłki przesyłamy pocztą elektroniczną numer listu przewozowego. Przesyłki realizowane przez kuriera dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 – późniejsze godziny doręczenia należy indywidualnie uzgadniać z firmą kurierską. Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich realizowane są od poniedziałku do czwartku, zamówienia składane w czwartek po godz. 13:00 będą zrealizowane w poniedziałek. Przesyłki kurierskie w zależności od wagi przesyłki przekazywane są przez firmy kurierskie: DHL, UPS oraz RABEN.

Od momentu przyjęcia zamówienia, Klient jest na bieżąco informowany o postępach w przetwarzaniu zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby proces realizacji zamówienia był przejrzysty a Klient wiedział w każdej, co dzieje się ze złożonym zamówieniem.

Wybrane produkty Klienci mogą odebrać osobiście w magazynie nawet w dniu złożenia zamówienia. W przypadku pozostałych produktów, ich dostępność w magazynie zostanie Państwu potwierdzona w przeciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Zapraszamy do naszego punktu odbioru od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.00.

Magazyn M2YOU

Bruzdowa 56
02-991 Warszawa

+48 (22) 299-11-14
+48 789 24-09-02
 sales@m2you.pl

Zamówienia realizowane są od poniedziałku do czwartku (do godz. 13.00). Zamówienia złożone w czwartek po godzinie 13.00 realizowane będą w najbliższy poniedziałek.

Produkty Zakres wagowy Cena Cena za pobraniem
Transport – Wanny wolnostojące waga przeliczana
z objętości
0 zł 200 zł
  • Cena przesyłki związana jest z ilością i rodzajem zamawianych produktów.
  • Wanny pakujemy na palety.
  • Dla bezpieczeństwa przesyłki gabarytowe (wanny wolnostojące) zabezpieczamy przed wysyłką specjalnie przygotowanymi stelażami.
  • Czas dostawy może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od nas (z powodu nie zastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej).