BESCO jest polską firmą zajmującą się produkcją wanien z wysokogatunkowego konglomeratu dolomitowego i akrylu, a także wytwarzaniem kabin i ścianek prysznicowych. Piękne, klasyczne wzornictwo w połączeniu z perfekcyjnym wykonaniem i świetnymi materiałami powodują, że produkty BESCO służą przez długi czas. Przez lata działalności BESCO zapracowało na miano jednej z najlepszych polskich marek. Stylowy wygląd produktów oraz wysoka dbałość o szczegóły spowodowały, że BESCO jest marką godną polecenia. Każdy produkt z oferty firmy BESCO produkowany jest w Polsce. Wysoką jakość wanien wolnostojących BESCO potwierdza 10 letnia gwarancja.

Dlaczego warto wybrać wannę Besco?

 • polski design
  Besco to w 100% polski producent.

 • wieloletnie doświadczenie
  Marka Besco rozwija się już ponad 20 lat.
 • nowoczesna technologia
  Procesy produkcyjne opierają się na najnowocześniejszych technologiach, które gwarantują najwyższą jakość produktów. Technologie Besco to termoformowanie, odlewy mineralne oraz kompozyty sanitarne. Dodatkowo stosowane są powłoki Besco BeSafe oraz Besco ProClean.

 • profesjonalna obsługa
  Doświadczona kadra pracownicza oraz starannie wyselekcjonowani Partnerzy Handlowi, gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowo w programie "Partner Besco" oferowany jest serwis oparty o zasadę door - to - door.
 • gwarancja 10 lat
  Besco gwarantuje niezawodność swoich produktów, co potwierdza 10 – letnia gwarancja na wanny i brodziki.